Bitcoin şaşırtmaya devam ediyor! Sırada ne var?

Bitcoin BTC

Bitcoin yatırımcısını şaşırtmayı seven bir yatırım aracı olarak, yükselme hareketinin ardından tekrar düştü. Ama düştüğü yerden hızlı toparlanarak, son hareketi ile yine bir düşüş yaşattı. Peki sırada ne var?

Bitcoin 38 bin dolara ibre attı!

Tüm zamanların en şaşırtan yatırım aracı olmaya devam eden kripto paralar, tarih yazıyor. Lider kripto paraya göre hareket eden altcoinler BTC’nin sonraki hareketini bekliyor gibiler. Bitcoin uzun zamandır düşüş yaşıyordu. Öyle ki Binance borsasında 21 Kasım 2022 tarihinde son boğadan sonra en düşük seviyesini görmüştü. 15 bin 476 dolara kadar inen BTC, daha sonra oradan yükselmeye devam etti.

Dün yani 15 Kasım 2023 tarihinde ise yaşadığı son boğadan sonraki en yüksek fiyatlanmasını yaptı. 37 bin 980 dolardan alıcı buldu. Oraya iğne atarak tekrar bir düşüş yaptı. Yerinde durmayan bir fiyatlanma ile yatırımcılara volalite yaşatıyor. Bu nedenle dikkat edilmesi gerekiyor.

BTC’de volalite yaşanıyor

Lider kripto son bir kaç gündür oynaklığı ile şaşırtıyor. Volalite oranı bugünlerde yüksek duruyor. 34 bin 700 dolar ile 37 bin 980 dolar arasında hızlı bir ivme yaratıyor. Sert yükseliş ardından, sert düşüş yaşadı. Sonuç olarak bu şekilde bir piyasanın yatırım için çok riskli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle tüm kripto para yatırımcılarını uyarıyoruz.

Bitcoin grafiği
İlginizi çekebilir  Poco F4 GT için PUBG Mobile kaç FPS alır?
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Lusmila Sanchez Real Madrid

Lusmila Sanchez Real Madrid instagram hesabı [BURADA]

Sonraki İçerik
PUBG Mobile

PUBG Mobile Ücretsiz UC veren site!

İlgili İçerikler