HELLDIVERS 2 Oyununda hesap bağlama zorunluluğu

HELLDIVERS 2 Oyunu için artık hesap bağlama zorunluluğu geldi. Oyunun çıkışındaki teknik sorunlar nedeniyle, Steam hesaplarının PlayStation Network (PSN) hesabına bağlanması gerekiyor.

HELLDIVERS 2 için Steam hesapları, PlayStation Network’e bağlanıyor

HELLDIVERS ekibinin resmi steam hesabında açıkladığı duyuruda, oyunun çıkışındaki teknik sorunlar sebep gösterilerek, Steam hesaplarının, PlayStation Network hesabına bağlanması isteniyor. 6 Mayıs’tan itibaren yeni kullanıcılardan bir PSN hesabı istenecek zorunlu olarak. Öte yandan eski kullanıcılar ise 30 Mayıs’tan sonra yeni PSN hesap giriş bilgilerini hesaplarında görecekler. En geç 4 Haziran da ise tüm işlemler bitmiş olacak.

Şirketin yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Hesap bağlama, oyuncularımızı korumada ve PlayStation ile PlayStation Studios oyunlarında sağlanan emniyet ve emniyet değerlerinin sürdürülmesinde kritik bir rol oynar. Bu, bu tür davranışlarda bulunan oyuncuların yasaklanmasını sağlayarak oyuncuları üzüntü ve istismardan korumanın ana yoludur. Ayrıca yasaklanan oyunculara itiraz etme hakkı da tanınıyor.”

Daha önce bir kaç oyunda da bu yapılmıştı. Akıllara şu geliyor; oyunlar yavaş yavaş tümüyle PlayStation Network (PSN) hesaplarına mı bağlanacak?

Helldivers 2 duyuru

PSN Hesabı nasıl açabilirim?

PlayStation Network hizmetlerini kullanmak için hesap oluşturmak gerekiyor. Tabi artık bazı oyunlar içinde bu zorunlu hale geldi. Sizler için aşağıya bıraktığımız linkten resmi PSN sitesinin kayıt formuna ulaşabileceksiniz.

Kayıt olmak için: https://www.playstation.com/tr-tr/support/account/create-account-for-psn/ 

Veya aşağıdaki videomuzu izleyerek, bir PSN hesabı nasıl oluşturulur izleyin.

HELLDIVERS 2’de hesap bağlama zorunluluğu kalktı

Bir çok kişinin oyunda sıkıntı yaşaması ile birlikte şirket, oyunun PSN hesap bağlama zorunluluğunu kaldırdı. Biz bu makaleyi hazırlarken hesap bağlama zorunluluğu vardı. Fakat yapılan son duyuru ile birlikte hesap bağlama zorunluluğu resmen iptal edilmiştir.

İlginizi çekebilir  En ucuz araba: Yuki Amy fiyat listesi
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
PUBG Mobile

PUBG Mobile 8750 UC hilesi var mı?

Sonraki İçerik
TBM

TBM Olmadan ucuza tünel mal etmek, mümkün mü? VİDEO

İlgili İçerikler