Leak Ekibi nedir? Leak kelime anlamı [TikTok]

TikTok

Leak Ekibi olarak sosyal medya platformu TikTok üzerinden ün yapmaya çalışan bir grup veya bir kaç grubun varlığı görünmüş olsa da gerçekte Leak Ekibi kimdir?

Leak Ekibi nedir?

Leak Ekibi popüler video platformu TikTok üzerinden yayınladığı videolar ile gündem olan bir gruptur. Maskeli olmaları ve çeşitli videolar ile şaşırtmayı seven bir ekiptir. Kim oldukları belli değil fakat karşı taraf hakkında bazı bilgileri biliyor olmaları şaşırtıcıdır.

İddialı sözleri, gizemli maskeleri ve kitlesi ile ön plana çıkan gençlerden oluşmuştur. Bazı videolarında kıssadan hisse anlatımlar yaparlar. Ayrıca ekibin bazı TikTok kullanıcı adları @baranleak, @tekinleak ve @ayazleak olarak bilinmektedir.

Leak kelime anlamı nedir?

Leak kelime anlamısızıntı” demektir. İngilizce bir kelime olup dilimizdeki karşılığı ise sızıntıdır. Bu kelime yabancı ülkelerde sosyal medya platformlarında gençler arasında oldukça popüler olmaya başladı. Gizem dolu bir hava katması nedeniyle ülkemizde de bu trend oldu. TikTok’ta bu adı kullanmak veya leak ile başlayan – biten kullanıcı isimlerini kullanmak trend oldu.

İlginizi çekebilir  Bütçeye göre telefon önerileri "12.000 TL"
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Yurt dışı iphonenizi 2000 tl maliyetle ömür boyu Kayıt etme

Yurt dışı iPhone telefonu ömür boyu 2000 TL'ye kayıt etme!

Sonraki İçerik
r10

R10 Neden açılmıyor? Çöktü mü? Bad gateway 502

İlgili İçerikler