R10 Neden açılmıyor? Çöktü mü? Bad gateway 502

r10

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen webmaster forum sitelerinden biri olan R10 sitesinde “Bad gateway 502” hatası mı alıyorsunuz? Veya sitede ağırlaşma mı var? Yada geç mi açılıyor? İşte bunların nedenleri?

R10 Neden açılmıyor?

En çok ziyaret edilen webmaster forumlarından biri olarak hizmet veren R10’da ara sıra bu tarz sorunları yaşamanız öncelikle gayet normaldir. Dünyanın tüm internet sitelerinde bazen sorun olabiliyor. Bu tarz sorunlar kısa süreli yaşanır ve geçicidir.

r10 net

O an bir saldırı altında olabilir veya aşırı ziyaretçi yüklenmesinden kaynaklı sunucu taraflı bir hata yaşıyor olabilirsiniz. Bu saydığımız iki neden genelde tüm internet sitelerinde olan sorunlardır. Yapmanız gereken tek şey beklemek olur. Zaten kısa sürelidir. Biraz bekleyip sayfayı yenilerseniz durumun ortadan kalktığını görürsünüz.

R10 çöktü mü? Neden hata veriyor?

Tüm sitelerden olduğu gibi tabi ki R10’da kendi yedeğini düzenli alıyordur. Bu yüzden çökme gibi bir durum olması halinde anında yedeği / aynası devreye girer. Şimdiye kadar bu tarz bir sorun ile karşılaşıldı mı bilmiyoruz. Fakat çok nadir olabilecek bir durumdur. R10 güçlü bir web sitesidir. Ve almış olduğu güvenlik önlemleri çok fazladır.

Bad gateway 502 nedir?

Bad Gateway 502 hatası, genellikle iki sunucu arasındaki veri alışverişinde oluşabilecek sorunlardan dolayı oluşur. Bu sorunlar; kopma, izinsiz erişim, yanlış tip veri döndürme gibi nedenlerden gerçekleşebilir. Bazen de herhangi bir sebep olmadan internet bağlantınız, tarayıcınız nedeniyle bu hatayı verebilir.

Bad gateway 502
İlginizi çekebilir  Çin'de sürücülerin uykuya dalmasını önlemek için lazerler kullanılıyor!
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
TikTok

Leak Ekibi nedir? Leak kelime anlamı [TikTok]

Sonraki İçerik
Apple

Arama motorlarına takılan ilginç bir soru: Apple boykot ürünü mü?

İlgili İçerikler