Kriptoparalar.co yayın hayatına başladı! Bitcoin ve kripto severlere duyurulur

Kriptoparalar.co

Kripto para ekosistemine katkı sağlayan ve bu teknolojiye inan projeleri destekliyoruz. Bu nedenle yayın hayatına başlayan kriptoparalar.co sitesi için başarılar diliyoruz.

Kriptoparalar.co yayın hayatına başladı!

Bitcoin haberleri, altcoin ve blok zincir haberlerini paylaşan Kriptoparalar sitesi, aynı zamanda BTC analizi de ziyaretçilerine sunuyor. Henüz yeni kurulmasına rağmen ses getirmeyi başaran bu proje, çekirdek ekibi ile birlikte çalışmalarını sürdürüyorlar. AR-GE çalışmaları ekosisteme bir şeyler katmak için çabalayan bu ekibi tebrik ediyoruz.

16 Sosyal medyada aktif paylaşım

Facebook, X, Pinterest, Youtube, Reddit, Vimeo, GitHub, Instagram, Medium, Telegram, TikTok, WhatsApp, FlipBoard, TradingView, Steemit ve Linktree sosyal medya devlerinde hesapları mevcuttur. Tam 16 sosyal medya ve platformda aktif olarak hizmet veriyor. Bir çoğunda jenerik kullanıcı adı ile dikkat çekiyor. Youtube ve TradingView’da @kriptoparalar olarak hizmete açılmıştır. Analiz videoları ve öncelikli haberleri ile ziyaretçilerine hizmet veriyor. Bildirimlerine abone olursanız, son dakika kripto para haberlerini ilk siz öğrenirsiniz. Platform tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca mobil destekli hizmetleri de bulunmaktadır.

Projenin misyon ve vizyonu

Misyonu; riskli yatırım aracı sınıfında ele alınan kripto paraları ziyaretçilerimize doğru anlatmak, ilkeli haber anlayışı ile bilgi akışını sağlamak ve yasalar zemininde teknik analizler sunmak olacaktır.

Vizyonu; önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin en büyük kripto para platformlarından biri olmaktır. Sonrasında ise dil yelpazesini genişleterek diğer ülkelerde de aktif olmak olacaktır.

Siteye gidiniz: https://kriptoparalar.co/

İlginizi çekebilir  ABD, Binance'ten 4 milyar dolar para istedi!
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Yuki Amy

En ucuz araba: Yuki Amy fiyat listesi

Sonraki İçerik
Spotify

Spotify "No Healthy Upstream Error" hatası nedir ve nasıl çözülür?

İlgili İçerikler