TikTok’ta Laz Kızı 34 yaptığı canlı yayın ile başı derde girdi!

TikTok

Laz Kızı 34 olarak bilinen bir TikTok hesabının sahibi yapmış olduğu bir canlı yayın esnasında göğüs dekoltesi ile önce gündem oldu sonra başı derde girdi. Polisler tarafından ifadesi alınarak serbest bırakıldı.

Ayrıca serbest kaldıktan sonra pişmanlığını dile getirdi. Tüm yaptıkları için pişman olduğunu söylemek için bir özür videosu yayınladı. Tüm Türkiye’den özür dileyerek TikTok videolarına son verdi.

TikTok Laz Kızı 34 kimdir?

Sosyal medya platformu TikTok’ta dekolteli içerikleri yayın yapan ve “Laz Kızı 34” olarak bilinen G.D, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı. Gerçek adının gizlendiği ama Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından G.D. olarak isim kısaltması ile basına duyurulan kadın daha sonra serbest bırakıldı.

laz kızı 34 canlı yayın

Laz Kızı 34 hamile mi?

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerince yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan G.D’nin adli sürecindeki ifadeleri herkesi şok etti. G.D‘nin 5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Sosyal medya bu durum için binlerce yorum yağdı. Durum daha da trajik hal almış oldu.

Öte yandan G.D., adli makamlara sevk edildikten sonra yurtdışına çıkış yasağı verildi. Adli kontrolle serbest bırakıldı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, soruşturmanın devam ettiği ve gelişmelerin yakından takip edildiği söylendi.

@laz.kizi.3434

Laz Kızı Tiktok Canlı Yayınım Herkese Dert olan yayın #lazkizi

♬ orijinal ses – Laz Kızı

Laz Kızı 34 kaç yaşında?

Ahlak Büro Amirliği ekiplerince yürütülen soruşturmada adının G.D. olduğu ortaya çıkan Laz Kızı 34’ün 35 yaşında olduğu ortaya çıktı.

1 Saatlik yayında 100 bin TL kazandı iddiası

Laz Kızı 34’ün imam nikahlı kocası ile birlikte canlı yayında yapmış olduğu yayında 100 bin TL kazandığı öne sürüldü.

Özür videosu yayınladı!

Serbest kaldıktan sonra özür videosu yayınladı. Çektiği canlı yayınlardan kocasının haberinin olmadığını dile getirdi. Ayrıca ev kirasını ödeyemediği için yani maddi zorluklar çektiğini öne süren G.D., canlı yayınları bunun için çektiğini söyledi. Son olarak tüm Türkiye’den özür dileyerek, bir daha da bu tarz videolar (canlı yayınlar) yapmayacağını dile getirdi.

İlginizi çekebilir  Son depremler Kandilli Rasathanesi sayfası servis dışı kaldı
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
pamukkale kablo israil

Pamukkale Kablo İsrail işbirliği iddiası ile gündem oldu!

Sonraki İçerik
mangoai filter

İnstagram'da Mangoai efekti nasıl yapılır? [Adım Adım]

İlgili İçerikler