Dua Lipa’nın X hesabından telefon numarası paylaşıldı!

Dua Lipa

Dua Lipa‘nın şahsi Twitter hesabından yine kullanmış olduğu şahsi telefon numarası paylaşıldı. Geçtiğimiz günlerde 8 aylık sevgilisi Romain Garvas’tan ayrılmıştı. Akıllarda soru işareti bırakan paylaşımı kimin yaptığı henüz bilinmiyor. Acaba kendisi mi yaptı, yoksa hesabı hacklendi mi?

Dua Lipa kimdir?

Dua Lipa, 3 Grammy Ödülü sahibi, İngiliz ve Arnavut şarkıcısıdır. Ayrıca Lipa, şarkı yazarlığı da yapmaktadır. Kariyerine modellik yaparak başlasa da 2015’te Warner Music Group ile anlaşma imzalayarak şarkıcılığa atıldı ve 2017’de kendi adını taşıyan çıkış albümünü piyasaya sürdü.

Dua Lipa’nın X hesabında telefon numarası paylaşıldı

Ünlü şarkıcının resmi X hesabında aktif olarak olarak kullandığı telefon numarası paylaşılarak, “Yaz bana..” şeklinde öpücük ikonlu mesaj bırakıldı. Lipa’nın X hesabı (@dualipa) bir süreliğine o şekilde kaldı. Fakat daha sonra hesap yöneticisi tarafından düzeltildi. 10 milyondan fazla takipçisi olan sanatçının hesabı hacklendi haberi yapıldı. Fakat sanatçıdan her hangi bir hacklenme duyurusu gelmeyince kendisinin yaptığı anlaşıldı.

Dua Lipa X telefon numarası

Bir süre telefon numarası ile birlikte kalan hesabı, daha sonra düzeltildi. Ama akıllarda soru işareti olarak kaldı.

Dua Lipa X hesabı

İlginizi çekebilir  Son depremler Kandilli Rasathanesi sayfası servis dışı kaldı
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
son depremler

Son depremler Kandilli Rasathanesi sayfası servis dışı kaldı

Sonraki İçerik

Simpsonlar XRP kehaneti gerçek mi?

İlgili İçerikler