İsrail Boykot ürünleri internet siteleri çoğaldı!

Boykot

İsrail Boykot ürünleri adı altında internette bir çok sosyal medya içeriklerine rastlamış olabilirsiniz. Ama artık bu kategoriye özel internet siteleri de var. İçlerinden bazıları ise ciddi trafik almakta!

Bu tarz siteler, Ahilik sitesi sonrasında daha da çok arttı!

Geçtiğimiz günlerde faaliyetlerine son veren Ahilik co sitesi, internet sayfalarına bir mesaj bırakarak faaliyetlerine son verdiklerini duyurmuşlardı. Ama sonrasında ahilik gibi bir çok site açıldı. Öte yandan bu sitenin pasife alınmasının sebebi olarak büyük patronların etkisi unsuru öne sürülmüştü. Fakat site yetkilileri konu ile ilgili herhangi bir netlik duyurmadı. Sadece bir kaç cümle ile faaliyetlerini durdurduklarını ana sayfada paylaştılar.

İsrail Boykot ürünleri internet sitelerinde ciddi trafik artışı

Dünyanın lider trafik ölçüm sitelerinden biri sayılan SimilarWeb sitesine göre incelediğimiz bir çok boykot sitesi oldu. Aralarından bazılarının ziyaretçi sayısından büyük artışlar yaşanmış. Ayrıca savaş sürdükçe daha da artmaya devam ediyor.

Güncel İsrail boykot ürünlerini paylaşan siteler ile sosyal medya sayfalarının trafikleri artık aylık milyonlara ulaşmış durumdadır. Toplam hacimleri ise ciddi bir derinliğe inmiş durumdadır.

Bu arada bu sitelerde reklam yok. Büyük ziyaretçi trafikleri almalarına rağmen bu işi maddi boyuta indirgeyen site yok. Tümü reklamsız ve sadece güncel boykot listeleri paylaşmaktadır.

Güncel boykot listesi paylaşan bazı siteler

İsrail mallarını boykot edip ve bunu da halk ile paylaşan siteler, aslında çok fazla var. İçlerinden bazıları öne çıkıyor. Güncel olarak listelerini yenileyenler oluyor.

İlginizi çekebilir  Son depremler Kandilli Rasathanesi sayfası servis dışı kaldı
Total
0
Shares
1 YORUM
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Filistin

İnternette #israilesevkiyatıdurdur çılgınlığı!

Sonraki İçerik
Sevgievim

Sevgievim sitesi nedir? Güvenilir mi?

İlgili İçerikler