I Was Olayı Nedir? Berk Rip Tepe

Son dönemde sosyal medyada çok fazla akım ortaya çıkıyor, çıkan akımlar kimi kullanıcıları oldukça güldürse de kimi kullanıcıların kafasında soru işareti bırakıyor. Bu içeriğimizde i was olayı nedir sorusuna cevap vereceğiz. Gelin içeriğimizi detaylarına geçelim.

I Was Olayı Nedir? You Professional Player

Akımın ortaya çıkış öyküsü yetenekli bir e-spor oyuncusu olan Berk (Rip) Tepe’ye aittir. Berk Tepe, Counter-Strike: Global Offensive oyunu ile ön plana çıkan 25 yaşında Türkiye doğumlu başarılı Twitch yayıncılarından biridir.

Berk, oyunu oynadığı esnada kendisine yöneltilen You professional player (Sen profesyonel oyuncu musun?) sorusunu I was (öyleydim) şekline cevaplayarak, sosyal medyada i was memes’inin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Popüler olan bu memes’te Sezen Aksu’nun Unuttun mu Beni? şarkısı kullanılmış, bu şarkı ile birlikte bu memes’e daha acıklı bir hava katılmıştır.

You Professional Player Memes’inin Kullanıldığı Bazı Sosyal Medya Gönderileri

Sadpost olarak adlandırılan i was memes’ine ait bazı örnekleri sizler için aşağıda derledik.

Memes Kültürünü Yakından Takip Ediyor Musun?

Sosyal medyada her gün yeni bir akım, yeni bir kültür ortaya çıkıyor. Yoğun kişilerin bu kültürü takip etmesi oldukça zor. Sosyal medyayı ne sıklıkla kullanıyorsun? Sosyal medyada ortaya çıkan akımlara hakim misin? Bu soruların cevabını bizimle yorumlarda paylaşabilirsin.

İlginizi çekebilir  Avrupa Komisyonu, 17 teknoloji şirketine bilgi talebinde bulundu
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
wwdc2023

Apple'ın WWDC 2023'te Duyurmasını Beklediğimiz Her Şey

Sonraki İçerik

Apple, OLED Ekranları MacBook'a Getirmeli Mi?

İlgili İçerikler