PUBG Mobile yeni mod heyecanı: 2.9 Güncellemesi geliyor!

pubg mobile 2.9 güncellemesi yenilikler uzay tema

PUBG Mobile yeni mod oyun severler tarafından merakla bekleniyor. 2.8 Güncellemesinin ardından şimdi ise gözler bir sonraki 2.9 güncellemesinde!

PUBG Mobile yeni mod ne zaman gelecek?

Yeni mod güncellemesi hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Yayıncı şirket Tencent Games’den yapılan açıklama göre PUBG MOBILE 2.9 Sürümü güncellemeyi 7 Kasım saat 11:00‘de (UTC+0) yüklemeye başlayacak. Öte yandan firmanın sızıntılarına göre, yeni modun hangi tema üzerinde tasarlandığı bilgileri ise sosyal medyada dolaşıyor.

pubg mobile 2.9 guncelleme

PUBG Mobile yeni mod 2.9 güncellemesi yenilikler!

Öncelikle PUBG Mobile 2.8 güncellemesindeki yenilikleri hatırlayalım. Birçok önemli yenilikler ve güncelleştirmelere tanık olduk. En büyük yenilik ise oyunun konusu, teması olmuştu. Yeni Temalı Mod Zombi Hattı ve yeni temalı bölge olan Aerolith Laboratuvarı oyunun en büyük değişimleri olmuştu. Öte yandan World of Wonder güncellemesi ile dikkat çekmişti. Ayrıca Silah envanterindeki değişiklikler, bazı ek güncellemeler ve klasik mod güncellemeleride yapılmıştı.

Peki yeni mod 2.9 güncellemesindeki en önemli değişiklik ne olacak? Sosyal medyada dolaşan sızıntı haberlerine göre inanılmaz bir güncellemenin yapılacağı söyleniyor.

PUBG Mobile 2.9 güncellemesi ile birçok önemli yenilikler ve güncelleştirmeler gelecek. Bu yeniliklerin en önemlisi ise yeni temalı uzay ve yeni temalı uzay bölgeleri olacağı öne sürülüyor.

İlginizi çekebilir  Japonya, dünyanın en büyük deneysel nükleer reaktörünü kurdu
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Amazon

Amazon'a iade nasıl yapılır?

Sonraki İçerik
TROY

Troy karta nasıl geçilir? İşte şartlar!

İlgili İçerikler