Ahilik co sitesi bir mesaj bırakarak kapandı!

site kapatılma kapatma kapandı haberleri

İsrail mallarını boykot eden ve bu ürünleri güncel listeleri ile birlikte sürekli yayına alan Ahilik.co sitesi, site sahibi tarafından kapatılmıştır. İnternet sayfasının ana ekranına bir mesaj bırakarak faaliyetlerini son verdiler.

Ahilik co sitesi nedir?

Bugünlerde tüm dünyanın gündeminde olan İsrail-Filistin savaşının her alanda etkilerini hissetmeye devam ediyoruz. Öyle ki bazı insanlar, gruplar ve kurum-kuruluşlar bu savaşın bitmesi için çeşitli eylemler yapıyorlar.

Ahilik co sitesi de kendi mücadelesini ekonomi alanında faaliyet göstererek bilinçlendirme üzerine yapıyor. İsrail mallarını (ürünlerini) kurmuş oldukları internet sitesi üzerinden güncel olarak paylaşıyorlar. Tüm ürünlerin listesine bu siteden erişmek mümkündü. Fakat site, sahibi tarafından kapatıldı. Ekrana bir mesaj bırakarak faaliyetine son verdi.

Ahilik co neden kapandı?

Ahilik internet sitesinin kapatılma nedeni, site yöneticileri tarafından belirtilmemiştir. Ancak, site ekranına bırakılan duyurudan da anlaşılacağı üzere, büyük markaların yöneticileri (başkanları) bu sitenin yöneticilerine baskı yapmış olmaları ihtimalini gösteriyor. Çünkü mesajda şunu yazıyor; “Biraz bile vicdanı olan patronlar bu sözümde size! siyonizme 1 kuruş dahi kazandırmayın” şeklindeki ifadesinden anlaşılıyor.

“Biz elimizden geleni yaptık, gerisi artık sizin ellerinizde”

İnternet sitesine ulaştığınızda ise ekrana şu yazıyı not düşmüşler; “Biz elimizden geleni yaptık, gerisi artık sizin ellerinizde. Biraz bile vicdanı olan patronlar bu sözümde size! siyonizme 1 kuruş dahi kazandırmayın.”

ahilik.co
İlginizi çekebilir  I Was Olayı Nedir? Berk Rip Tepe
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
PUBG Mobile 100.Yıl Cumhuriyet Kodları

PUBG, 100 yıllık Cumhuriyet yardımı kodları

Sonraki İçerik
Memecoin MEME

Binance listeleme sonrasında Memecoin'de yüzde 2270 artış!

İlgili İçerikler