Binance listeleme sonrasında Memecoin’de yüzde 2270 artış!

Memecoin MEME

Binance listeleme sonrasında Memecoin‘de yüzde 2270 artış görünmüş olsa da aslında işin öyle olmadığını öğrenenler şoke oldu! Peki bu artış yüzdesi neden böyle görünüyor.

Memecoin nedir?

Memecoin, eğlence amaçlı veya topluluklar arasında mizah amacı taşıdıkları için, aslında yatırım yaparken dikkatli olunması gereken riskli yatırımlardır. Öte yandan bu tarz coinlerin en önemli çıkışı topluluk destekli olmasıdır. Yani piyasada dolaşan arzın büyük bir kısmı topluluğun elindedir. Bu da bu tarz kripto varlıkları değerli kılıyor.

Sonuç olarak bu tarz kripto paraların çoğunlukla ekstra bir özelliği yoktur. Bunları değerli kılan neredeyse tek unsur, topluluk destekli olmasıdır.

Memecoin Binance’te listelendi!

Binance borsasında bu kripto paranın listelenme haberi ile değeri arttı. Fakat beklenen miktarda bir artış olmadı. Daha fazla yükselmesi bekleniyordu. Ama yatırımcılarını bu defa üzdü.

Binance ekranlarında Memecoin’de yüzde 2270 artışı gören şok oldu. Fakat bu artışın tamamen teknik bir nedeni olduğunu bilmek gerekiyor. Bu kripto paranın açılış fiyatı %2200 den daha düşük bir seviyeye tekabül ettiği için, normal fiyata geldiğinde ise %2270 artış yaşanmış gibi göründü. Ama ilk listelenmelerde bu durum gayet nomaldir.

Twitter’da Memecoin dalgası

Sosyal medya da inanılmaz bir dalga yarattı. Hem sükse açısından hem de komik paylaşımlar olarak. Bir çok yatırımcı konu ile ilgili çeşitli gönderiler paylaştı. İşte öne çıkanlar;

memecoin paylaşım
memecoin paylaşım
memecoin paylaşım
İlginizi çekebilir  Rabbit R1 sıra dışı bir teknolojik deneyim yaşatacak!
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
site kapatılma kapatma kapandı haberleri

Ahilik co sitesi bir mesaj bırakarak kapandı!

Sonraki İçerik
brawl stars

Brawl Stars'da Starr Park nedir? Ne kadar sürer?

İlgili İçerikler