Brawl Stars’da Starr Park nedir? Ne kadar sürer?

brawl stars

Starr Park nedir ve bu ne anlama gelir? Supercell tarafından geliştirilen dünyaca ünlü oyundan terimleri açıklamanın zamanı geldi. Teknorant olarak artık, makale içerik yelpazemizi genişletiyoruz. İlk olarak çok oyunculu çevrimiçi savaş oyunu olan Brawl Stars ile başlıyoruz.

Brawl Stars’da Starr Park nedir?

Starr Park, Brawl Stars oyunundaki bakım moduna verilen bir terimdir. Bunu gördüğünüzde bilin ki oyun o anda bakım moduna çekilmiştir. Çeşitli güncelleme, yazılım hatası veya herhangi bir sunucu kaynaklı problemde bu ekrana rastlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: PUBG, 100 yıllık Cumhuriyet yardımı kodları

Eğer bu ekran ile karşılaşırsanız, oyun yöneticileri oyunu bakıma almışlardır. Bu durum genelde uzun sürmez ve kısa sürede çözülen problemlerdir. Bu nedenle sorunun geçmesini beklemek gerekiyor. Daha uzun süren bakım çalışmalarında ise oyun yöneticileri muhakkak bir zaman aralığı veya tarih bildiriminde bulunurlar.

Starr Park ne kadar sürer?

Brawl Stars oyununda bakım moduna verilen bu durumun süresi belli değildir. Fakat daha öncede belirttiğimiz üzere genel olarak kısa süreli bir çalışma olur. Yöneticiler uzun sürecek bakım çalışmalarını ise önceden haber ederler. Bu konuda sosyal medya başta olmak üzere oyun üzerinden bildirim alırsınız.

İlginizi çekebilir  İnstagram'da Mangoai efekti nasıl yapılır? [Adım Adım]
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Memecoin MEME

Binance listeleme sonrasında Memecoin'de yüzde 2270 artış!

Sonraki İçerik
PUBG Mobile

PUBG Harita gidip gelmesi sorunu [Çözüldü]

İlgili İçerikler