PUBG Harita gidip gelmesi sorunu [Çözüldü]

PUBG Mobile

PUBG Harita gidip gelmesi sorunu yaşayanlar, aslında sadece 3 maddelik çözüm ile sorunu tespit edebilirler. Teknorant ekibi olarak sizler için genel olarak çözüme kavuşmuş 3 çözüm önerisi sunacağız. Muhtemelen sizin çözümünüzde bunlardan herhangi biri olacaktır.

PUBG Harita neden gidip gelir?

PUBG Mobile oynarken haritada oynamalar tespit etmiş olabilirsiniz. Oyun esnasında bir nesnenin yerinde oynadığını fark etmişseniz veya herhangi bir yapının (kulübe, ev, araç vb.) demek ki genel sorunlardan birini yaşıyorsunuzdur.

İlginizi çekebilir: PUBG, 100 yıllık Cumhuriyet yardımı kodları

PUBG Harita gidip gelmesi çözümü

Öncelikle farklı haritalarda oyuna girin. Harita gidip gelmesi probleminin olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer harita gidip gelme sorunu hala yaşıyorsanız, o zaman aşağıdaki maddeleri uygulayın.

  • Grafik ayarlarınızı sıfırlayın. Daha sonra düzenleyin.
  • Oyun onarma seçeneğini uygulayın. Görüntü ile ilgili dosyalarınızda problem olmuş olabilir. Bu nedenle bu işlemi uygulamanız kaçınılmaz olacaktır.
  • Yukarıdaki iki adımın dışında kalan son çözüm yöntemi ise güncelleme adımıdır. Sürümünüz güncelleme sorunu yaşıyor olabilir. Güncelleme yaparsanız problem ortadan kalkabilir.
İlginizi çekebilir  Clash Royale Google Play Store bağlanmıyor sorunu ve çözümü
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
brawl stars

Brawl Stars'da Starr Park nedir? Ne kadar sürer?

Sonraki İçerik
Spotify Wrapped

Spotify Wrapped nedir ve 2023 ne zaman çıkacak?

İlgili İçerikler