Valorant hediye kodları [Aralık 2023]

Valorant Hediye Kodları

Valorant hediye kodları Aralık için güncel listemiz yayınlanmıştır. Aşağıda vermiş olduğumuz kodları vermiş olduğumuz bağlantıdan kullanabilirsiniz.

Valorant hediye kodları listesi

Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanan bir free-to-play çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı oyunu olan Valorant, kod kullanımları sayesinde eşsiz bir oyuna dönüşebiliyor. Ülkeler arasındaki oyuncuların kıyasıya mücadelesini daha da renkli hale getirmek için çeşitli uygulamalar sunan oyun, kodlar ile oyuncuları azimlendiriyor. Paylaştığımız kodlar Spary, UĞURLUK ve Oyuncu Kartı için geçerlidir. Riot kod kullanım sayfasından bunları çalıştırmanız lazım.

Riot Kod Kullanım Sayfasına Gidiniz

2- CC-VLRNT-CCHAL-WNGMN ( Spary )
CC-VLRNT-CCHAL-00001 ( UĞURLUK)
CC-VLRNY-CCHAL-VAL02 ( Oyuncu Kartı )

Valorant spray ne demek?

Valorant spray, oyuncuların bir oyunda birden fazla sprey kuşanmalarına ve oyunda kullanmak istedikleri spreyi seçebilmelerine imkan verir. Öte yandan bu kod oyuna yapılan en son eklemelerdendir. Normal Sprey Tuşunu (T) basılı tuttuğunuzda “Sprey Tekerleği” adı verilen dairesel bir menünün açıldığını görürsünüz.

Valorant uğur ne demek?

Oyunda silahınıza hava katacak ve ekipmanlarınızı diğer oyuncularınkinden farklı kılacak bir kaç küçük ufak değişiklik diyebiliriz. Hediye kodlarımız arasında UĞURLUK kodu bulunmaktadır. Dilerseniz canlı olarak bu kodu deneyin.

Valorant oyuncu kartı ne demek?

Oyuncu kartları ile Valorant’ta kendinizi eşsiz hissedebilirsiniz. Çünkü hava atmanın ve herkese kim olduğunu ve olayının ne olduğunu göstermenin bir yolu bir başka yoludur. Karakter seçimi ekranında en sevdiğin ajanı ya da görünümü seçerken bırak kartlar senin yerine bunu daha da güzelleştirsin.

İlginizi çekebilir  Clash Royale Google Play Store bağlanmıyor sorunu ve çözümü
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Erişim Engeli

R10 Webmaster forumuna erişim engeli şoku!

Sonraki İçerik

Elon Musk'ın uçak hızında yolculuk projesi sona erdi

İlgili İçerikler