Apple’ın WWDC 2023 Etkinliği Ne Zaman ve Nasıl İzlenir?

wwdc2023

WWDC, 5 Haziran 2023’te yayına girecek. 9 Haziran’da sona erecek olan bir haftalık etkinlikte, Apple’ın işletim sistemleri ve muhtemelen yeni donanımları için yaklaşan özellikleri açıklayacağı açılış konuşmaları yapılacak. Amaç geliştiricilerin değişiklikleri ve ilerlemeleri nasıl dahil edeceklerini öğrenmelerine yardımcı olmak.

Etkinliğin davete dayalı bir yüz yüze buluşması olacak, ancak her oturum çevrimiçi olarak da yayınlanacak. Burada, Apple’ın WWDC 2023 etkinliğinin nasıl izleneceğini ve bu Haziran’da ne zaman yayınlanacağını açıklayacağız.

WWDC 2023’ü YouTube’da veya Apple’ın Etkinlik Sayfasında İzleyin

Bir noktada, Apple canlı etkinliklerini izlemek Safari kullanımını gerektiriyordu , ancak son birkaç yılda, şirket artık etkinliklerini diğer platformlarda yayınladığı için bu durum değişti.

Bu nedenle, açılış konuşmasını izlemek için Apple’ın WWDC 2023 sayfasına gidebilirken, resmi Apple YouTube kanalında veya Apple TV uygulamasında saat 20:00’da (Pasifik Saati 10:00) canlı olarak da izleyebilirsiniz.

WWDC 2023’e Şahsen Katılabilir misiniz?

WWDC açılış konuşmasını ofisinizin veya evinizin rahatlığında çevrimiçi olarak yayınlamak, Apple’ın en son yazılımları hakkında bilgi edinmenin eğlenceli bir yolu olsa da, Apple ekibi ve diğer geliştiricilerle etkileşim fırsatı elde etmek bazıları için daha heyecan verici olabilir.

Bu nedenle Apple, çevrimiçi yayına ek olarak, etkinliğe canlı olarak katılmayı talep eden rastgele seçilen geliştiriciler için Apple Park’ta tüm gün sürecek bir deneyime ev sahipliği yapacak.

İlgileniyorsanız, WWDC 2023 Özel Etkinlik sayfasına gidin ve aşağıda listelenen kategorilerden herhangi birine giriyorsanız, talebinizi 4 Nisan 2023, sabah 9’a (Pasifik Saati) kadar iletin:

  • Mevcut Apple Geliştirici Programı üyeleri
  • Apple Girişimci Kampı mezunları
  • Swift Student Challenge kazananları (2020-2022)
  • Mevcut Apple Developer Enterprise Program üyeleri
İlginizi çekebilir  Redmi Note Serisi Cihazların Satışı 320 Milyonu Aştı!

Yenilikleri Öğrenmek için WWDC 2023’ü Canlı İzleyin

Her yıl olduğu gibi, WWDC 2023’ün Apple cihazlarımızda kullandığımız işletim sistemlerinde değişiklikler yaparak onları daha güvenilir ve işlevsel hale getirmesini bekliyoruz. Apple önceki WWDC etkinliklerinde bazı yeni ürünleri tanıttığı için bazı donanım duyuruları görmemiz muhtemel. Etkinlik, yaklaşan özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmenin harika bir yolu ve umarız siz de bizim kadar heyecanlısınızdır!

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Oyun Geliştiricisi Nedir ve Nasıl Olunur?

Sonraki İçerik

Önceden Yüklenmiş Apple Watch Uygulamalarını Silme

İlgili İçerikler