Poco F4 GT için PUBG Mobile kaç FPS alır?

poco f4 gt pubg mobile kaç fps

Poco F4 GT akıllı telefon cihazlarında PUBG Mobile kaç FPS alır veya verebilir? Bu modeli oyun severler için yakından inceledik. Özellikle PUBG oyuncuları için nasıl bir performans ile karşılaşacaklarını bilmeleri gerekir. İşte tüm detayları ile Poco markasının iddialı F4 GT modeli!

Öncelikle Poco F4 GT modelinin oyun için bazı önemli özellikleri

Poco F4 GT modelini araştırırken, özellikle oyuncu telefonu olma niteliğini göz önüne alarak araştırdık. İşte başlıca özellikleri;

Ekran boyutu

Oyuncu telefonları için ekran boyutu çok önemlidir. Nesnelerin daha belirgin, seçici veya akıcı görünebilmesi için ekran çözünürlüğünün yanında boyutu da bir o kadar önem arz eder. İşte Poco F4 GT modelinde bu nitelik optimum seviyede karşılanıyor. Çünkü ekran boyutu 6,67 inç yani 16,94 cm uzunluğuna tekabül ediyor. Ekranın hipotenüs uzunluğu 17 santimetre, boyu (yüksekliği) 16,25 cm‘dir. Eni ise 7,67 cm uzunluğundadır.

poco f4 gt pubg mobile kaç fps alır verir

Yukarıda vermiş olduğumuz boyut bilgilerine göre oyuncuların el ile tutuş ve elin içinde portatif şekilde konforlu oyun oynama esnekliği göz önüne alınırsa, bu boyutlar idealdir.

Ekran çözünürlüğü

Çözünürlük 1080×2400 (FHD+) Piksel ile ekran boyutunu destekliyor. Yine çözünürlük olarak çok iyi diyemeyebiliriz. Ama oyuncuların ortalama beklentilerinin üzerinde bir görüntü için yeterlidir.

Batarya

Lithium Polymer (Li-Po) batarya teknolojisinde 4700 mAh lik bir güç kullanması yine akıllı cihaz teknolojilerinde ortalamanın üzerinde bir bataryaya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oyuncular için batarya çok önemlidir. Şarj süresi oyunlar için büyük önem taşır. Poco bu serisinde oyuncuları düşünerek iyi bir batarya tasarımı elde etmiş diyebiliriz.

İlginizi çekebilir  Sevgievim sitesi nedir? Güvenilir mi?

İşlemci ve Bellek

Gelgelelim cihazın belki de en önemli özelliğine, işlemci! İşlemci hızı 3.0 GHz ve 8 çekirdekli oluşu hız ve akıcı ekran görüntüsüne destek veriyor. Aslında oyun severler için bu durum sevindirici diyebiliriz. Çünkü fiyat performans ürünü olarak bu modeli işlemcisi öne çıkarıyor desek hata olmuş olmaz. PUBG Mobile oyununu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Bellek olarak 12 GB bir RAM var üzerinde. Yine bu özelliği bir çok akıllı cihazla karşılaştırdığımızda fiyatına göre iyi diyebiliriz. Oyunlarınızı 12 GB RAM rahatlıkla göğüsler.

Poco F4 GT için PUBG Mobile kaç FPS

Oyun severlerin merak ettiği konuya geldik. Poco F4 GT PUBG Mobile kaç FPS alır veya verir? Cihaz için net bir şekilde şu kadar FPS alır demek yanlış olur. Fakat en düşük ile en yüksek aralığı sizlerle paylaşabiliriz. Ve ortalama ne kadar alabilir gibi bilgileri yine yazabiliriz.

Poco F4 GT akıllı telefonu 100 ile 120 FPS aralığında bir değer oluşturur. Bu da ortalama 110 FPS yapar. Yani PUBG Mobile 110 FPS ortalama olacaktır. Fakat cihazın iyi bir durumda depolama ve kullanımına bağlı olarak 110 FPS nin üzerinde bir değer ile kullanmanız mümkündür.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Rafet Rafet Yesmar Yesmar Kürtçe Orijinal Nazdar Nazdar

Rafet Rafet Yesmar Yesmar meğerse Kürtçe'ymiş!

Sonraki İçerik
Google One yeni abonelik ücretleri

Google One abonelik ücretleri zamlandı

İlgili İçerikler