Papara, Kartını Özgürce Tasarlayabileceğin Yeni Özelliğini Duyurdu

Son dönemde marka kimliği gibi ciddi yenilikler içerisine giren Papara, Black, Gray, Almond, Rose ve Teal gibi daha birçok kartını özelleştirme imkanı sunan yeni özelliğini duyurdu. Bu özellik sayesinde kullanıcılar cüzi bir ücret ile birlikte kartlarının üzerine dilediği çizimi yapabilecek ve dilediği yazıyı yazabilecek.

Kendi Kartını Tasarla: Papara Tasarım Kart Nedir?

Papara Tasarım Kart Nedir?

Arkadaşın ile altın transferi, bir finans uygulamasında alışık olmadığımız sohbet özelliği ve her dönem yenilenen Cashback planları gibi daha birçok yeniliği beraberinde getiren Papara, şimdi ise bünyesinde yer alan Black, Gray, Almond, Rose ve Teal gibi kartlarını dilediğin gibi özelleştirme imkanı sunuyor.

Papara mobil uygulamasında yapacağın ve cüzi bir ücret ile gerçekleştireceğin bu özelleştirme de kartının daha önceden belirlenmiş alanına, istediğin yazıyı yazabilecek, ikonu ekleyebilecek ve çizimi yapabileceksin. Bu sayede Papara kartın sana özel ve benzersiz bir hâl alacak.

Papara Card Nasıl Özelleştirilir?

Papara Card Nasıl Özelleştirilir?

Papara Card’ını nasıl özelleştirebileceğini bilmiyorsan aşağıdaki adımlardan ve yukarıdaki videodan destek alabilirsin. Ancak özelleştirme işlemi için Papara’nın senden ₺99.90’lik bir ücret talep ettiğini unutmamalısın. Bu ücretin kartının tamamen sana özel üretilmesi sebebiyle talep edildiğini hatırlatmak istiyoruz.

Bunun yanında, tasarımını yaparken dikkatli olmakta yarar var. Cihazının kapanması veya uygulamanın kapatılması gibi durumlarda yaptığın tasarım kaybolacak ve tasarımın silinecektir. Bu sebeple sessiz ve rahat bir ortamda tasarımını yapmaya başlayabilirsin.

Tüm bilgilendirmeleri yaptığımıza göre yapılış adımlarına geçebiliriz:

 • Papara Card alt menüsünden Yeni Kart butonuna tıkla. 
 • Rengini seç ve Papara Card İste / Tanımla butonuna tıkla.
 • Papara Card İste butonuna tıkla. 
 • “Kartımı tasarlamak istiyorum” seçeneğine tıkla ve devam et.
İlginizi çekebilir  Spotify "No Healthy Upstream Error" hatası nedir ve nasıl çözülür?

Kartını tasarla ekranına ulaşman için bakiyende ₺99.90 bulunması gerektiğini unutmamalısın. Bu işlemler ardından kartını tasarla ekranına ilerleyebilir ve taralı bölgeye dilediğin ikonu ekleyebilir, çizimini yazılar ile destekleyebilirsin. Hayalindeki tasarımı yaptıktan sonra aşağıdaki şekilde devam etmelisin.

 • Tasarımı Tamamla butonuna tıkla.  
 • Papara’nın sunduğu ön izleme özelliği ile kartını ön izle ve Tasarımı Onayla butonuna tıkla. 
 • Adresini oluştur veya seç. 
 • ₺99,90’lik Papara Özelleştirilebilir Card ödemeni gerçekleştir.

Bu adımları aynen takip ederek gayet kolay bir şekilde Papara özelleştirilebilir kart siparişini oluşturabilirsin. Papara süreç içerisinde kartına yaptığın tasarımı inceleyecek ve uygunluk durumuna göre kartını hazır hale getirecek. Eğer tasarımın uygun bulunmaz ise, ödemesini yapmış olduğun ₺99.90’lik tutarın, Papara hesabına geri yansıtılacak.

Papara, Siparişini Oluşturduğun Özelleştirmeleri Kontrol Edecek

Papara, Card üzerine yapacak olduğun özelleştirmeleri kontrol edecek ve etik olmayan sembol, kelime veya çizimleri kabul etmeyecek. Papara’nın yayınlamış olduğu tüm bilgilendirmeler için aşağıdaki maddeleri dikkatle okumalısın.

 • Resmin odak noktası olmayan, eksik veya okunamayan iletişim bilgileri hariç telefon numaraları, e-posta adresleri, URL’ler, sosyal medya tanıtıcıları, barkodlar / QR kodları, pasaportlar, kimlik kartları ve hesap numaraları gibi iletişim bilgileri 
 • Çıplaklık veya cinsellik içeren 
 • Küfür, saldırgan, ırksal önyargılı içerik 
 • Markaları ürünler ve hizmetler dahil olmak üzere reklam, promosyon malzemeleri ve her türden kişisel tanıtım 
 • Telif hakkıyla korunan içerik 
 • Herhangi bir nitelikteki kısaltmalar ve semboller dahil olmak üzere markalı veya ticari markalı ürün / hizmet / logo 
 • Silahların odak noktası olduğu veya tehdit edici bir şekilde kullanıldığı görüntüler dahil olmak üzere her türden şiddet içeren, saldırgan ırkçı/yargılayıcı içerik 
 • İçki, sigara, uyuşturucu, alkol veya kumarın odak noktası olduğu içerik 
 • Nefret gruplarını ve sosyal olarak kabul edilemez diğerlerini tasvir eden sloganlar, bayraklar, amblemler, devlet sembolleri dahil olmak üzere her türlü saldırgan dini veya siyasi içerik 
 • Karışıklığa, satış noktasında kabul edilmemeye, dolandırıcılıkla ilgili diğer sorunlara veya imzalar, 4 haneli PIN numaraları gibi güvenlik özelliklerine müdahaleye neden olabilecek herhangi bir konu. 
 • Para, döviz, külçe veya kripto para birimlerinin yer aldığı içerik 
 • Herhangi bir kart işlem birliğinin (Mastercard, Visa, American Express gibi) ticari adları, logoları, sloganları veya diğer tanımlayıcı işaretleri 
 • Anlaşılmaz veya çifte anlamı olduğu düşünülen, bu kriterlerce uygun bulunmayan herhangi bir belirsiz içerik.
https://blog.papara.com/kartini-tasarla-papara-tasarim-kart/

Papara Card’ını Özelleştirirken Şablon Kullanabileceksin

Papara’nın duyurduğu habere göre yakından takip ettiğin sosyal medya fenomenlerinin senin için hazırladığı kart tasarımlarını kullanabileceksin. Bu özelliği gelecek olan güncellemeler ile daha yakından tanıma fırsatı yakalayacaksın.

İlginizi çekebilir  Windows ve macOS'ta emülatör oyunlarını çalıştırma

Papara Card’a Sahibim, Yine de Kart Tasarlayabilir Miyim?  

Elbette. Eğer halihazırda Papara Card kullanıcısı isen, Papara Özelleştirilebilir Card sipariş edebilirsin. Bu konuda Papara, geniş ve özgür bir ortam oluşturuyor.

Papara Card’ını Tasarlama Ücreti Ne Kadar?

Papara’nın, kartının tamamen sana özel hale getirilebilmesi için duyurduğu özelliğe, ₺99.90 gibi bir fiyata erişebilirsin.

Papara’ya Ait Yenilikleri Daha Yakından Takip Edin

Senin için sektörde yer alan hemen hemen tüm kuruluşların yaptığı yenilikleri bir araya getirmeye çalışıyoruz. Papara’nın yapmış olduğu yeniliği bu içeriğimiz ile yakından tanıma fırsatı yakalamış oldun. Bu ve bunun gibi daha birçok yeniliğe daha önceden erişebilmek için bizi takip edebilirsin.

Kaynak: https://blog.papara.com/kartini-tasarla-papara-tasarim-kart/

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Smurf Cat Olayı: Tiktok'taki Mavi Şirin Kedi Akımı Nedir?

Sonraki İçerik
PUBG Mobile 100.Yıl Cumhuriyet Kodları

PUBG, 100 yıllık Cumhuriyet yardımı kodları

İlgili İçerikler