Apple’ın iPhone 15 Etkinliği Nasıl İzlenir?

Apple’ın her yıl Eylül ayında yeni bir iPhone’u piyasaya sürmesiyle biliniyor, bu yüzden heyecan çok yakında. Bu durum özellikle bu sefer geçerli çünkü pek çok kişi Apple’ın USB-C bağlantı noktasını nihayet 2023’te iPhone serisine getirmesini bekliyor.

Peki Apple’ın iPhone 15 lansmanına nasıl göz atabilirsiniz? Apple’ın Eylül etkinliğini izleyebileceğiniz çeşitli yöntemlere göz atalım.

Apple’ın iPhone 15 Etkinliğini Nereden İzleyebilirsiniz?

Apple’ın her Eylül ayında amiral gemisi iPhone’unu piyasaya süreceği biliniyor ve pek çok kişi şirketin bu sefer ne duyuracağı konusunda heyecanlı. Her iPhone etkinliğini sabırsızlıkla bekleyen hayranlarından biriyseniz, o zaman zaten Apple’ın açılış konuşmasını yakalamanın yollarını arıyor olmalısınız.

Çoğunuz Steve Jobs Tiyatrosu’nda fiziksel olarak bulunamayacağınız için Eylül 2023 etkinliğini Apple Events sayfasından çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca Apple Etkinliğini arayarak Apple TV uygulamasında da yakalayabilirsiniz. Şirket davetiye gönderdikten sonra, Apple etkinliğinin adını yanında tarihle birlikte bulabilmelisiniz.

Alternatif olarak, daha popüler bir seçenek de etkinlik gününde Apple’ın YouTube kanalına gitmektir. Apple etkinliği planladığında bildirim almak için kanala abone olmayı düşünün. Ayrıca etkinliği kaçırmadığınızdan emin olmak için Apple’ın YouTube sayfasında etkinlik yayınlandığında Bana bildir düğmesini de tıklayabilirsiniz.

Apple’ın Eylül Etkinliğinden Neler Beklenmeli?

Apple’ın Eylül 2023 etkinliğinde iPhone 15 ve iPhone 15 Pro serisini duyurmasını bekleyebilirsiniz. Birçok sızıntı ve söylenti, iPhone 15’in USB-C için Lightning bağlantı noktasını terk ettiğine işaret ediyor. Sektör uzmanları ayrıca Apple’ın daha şık bir görünüm için çerçeveleri kesmesini ve yeni nesil A17 Bionic çipi en üst performans listelerinde sunmasını bekliyor.

Apple, 2022’de iPhone 14’ün yanı sıra üç yeni Apple Watch modelini (Apple Watch Ultra dahil) ve AirPods Pro’yu (2. nesil) piyasaya sürdüğünde olduğu gibi, genellikle başka aygıtları da duyurur. Ancak Apple’ın ne yapacağını garanti edemeyiz.

İlginizi çekebilir  Efsane günler: Apple MacBook Pro M3 en ucuz nerede?

Yeni Apple Gear İçin Heyecanlı Mısınız?

Çoğu Apple hayranı, genellikle şirketin yeni iPhone modellerini ve daha fazlasını sergilediği Eylül ayı için heyecanlı. Dolayısıyla, olacakları ilk öğrenenler arasında olmak istiyorsanız Apple’ın etkinliklerini canlı olarak yayınladığı alanları izleyin. Neyse ki Apple’ın etkinliğini evinizin rahatlığında izlemenin birden fazla yolu var.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik

Xiaomi Cihazlarda Ekran Görüntüsündeki Düşük Parlaklık Sorunu Nasıl Çözülür?

Sonraki İçerik

Smurf Cat Olayı: Tiktok'taki Mavi Şirin Kedi Akımı Nedir?

İlgili İçerikler