Efsane günler: Apple MacBook Pro M3 en ucuz nerede?

Apple Macbook Pro M3

Apple MacBook Pro M3 için en uygun fiyat satışı hangi sitede? Efsane Günler ile birlikte ihtiyacınız olan her türlü ürünü almanın tam zamanı. Çünkü efsane Kasım başladı. Avantajlı şekilde satın almanın zamanı geldi. Kasım ayının son günlerini beklemeden erkenden indirime giden siteler oldu.

Apple MacBook Pro M3 Pro ‘yu yakından tanıyalım

Tam anlamıyla oyunun kurallarını değiştiren performans ve tasarımı ile inanılmaz bir cihazı gelin birlikte inceleyelim. Öncelikle performans olarak şimdiye kadar ki en iyi Mac diyebiliriz. Üstün bir işlemci mantığı ile kullanıcısına kullanım kolaylığı yaşatıyor.

Bu seride üst düzey grafikler kullanılmıştır. Ayrıca pil ömrü kesintisiz 22 saate çıkarılmıştır. Öte yandan uzay siyahı renk seçeneği eklenmiştir. CPU 8-12-16 çekirdekli işlemci seçenekleri mevcuttur. Ayrıca GPU olarak ise 10-18-40 çekirdekli yapısı ile üstün bir performans kullanımı sunar. 24-36-128 GB’a kadar birleşik bellek üzerinde var.

Liquid Retina XDR ekranı ile gözlerinizi ekran alamayacaksınız. Nit SDR parlaklığı 600, Nit sürekli parlaklığı 1000 iken Nit maksimum parlaklığı 1600 olan bir cihazdır. Ayrıca gelişmiş ses sitemi ve kamerası ile bu kadarı da olmaz dedirtebilir. 1080p çözünürlüklü FaceTime kamerası iyi çekim ve görüntü imkanı sunuyor. Diğer yandan 3’lü mikrofon dizilimi ile çok iyi bir ses kaydedici özelliği var. Uzamsal ses teknolojisi ve altı hoparlör sistemini bir MAC in içine sığdırmışlar.

En ucuz Apple MacBook Pro M3 Pro nerede?

Apple MacBook Pro M3 Pro 4 çeşit ürünü ile satıştadır. Apple MacBook Pro M3 Pro 18GB 512GB SSD macOS 14″ Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MRX33TU/A olan ürün ise içlerinden en pahalısı olup, bazı özellikleri ile diğerlerine göre bir tık daha donanımlıdır. Fakat diğerlerinden çok fazla farkının olduğunu söyleyemeyiz.

İlginizi çekebilir  Threads Nedir?: Meta'nın Twitter Klonu Threads ile Tanışın

Pro M3 Pro 18GB 512GB SSD macOS 14″ Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı’nın fiyatı en uygun 78.999 TL’den satışta olup, Hepsiburada sitesinde yer alıyor.

Apple MacBook Pro M3 Pro 18GB 512GB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Siyahı MRX33TU/A

Pro M3 8GB 512GB SSD macOS 14″ Taşınabilir Bilgisayar Uzay Grisi’nin fiyatı en uygun 62.999 TL’den satışta olup, Hepsiburada sitesinde yer alıyor.

Apple MacBook Pro M3 8GB 512GB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Grisi MTL73TU/A

Pro M3 8GB 1TB SSD macOS 14″ Taşınabilir Bilgisayar Uzay Grisi’nin fiyatı en uygun 70.119 TL’den satışta olup, Hepsiburada sitesinde yer alıyor.

Apple MacBook Pro M3 8GB 1TB SSD macOS 14" Taşınabilir Bilgisayar Uzay Grisi MTL83TU/A
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Google One yeni abonelik ücretleri

Google One abonelik ücretleri zamlandı

Sonraki İçerik
Elon Musk

Elon Musk, Filistin'e desteği ile dünyada gündem oldu!

İlgili İçerikler