Elon Musk, Filistin’e desteği ile dünyada gündem oldu!

Elon Musk

Teknolojinin dahi insanı Elon Musk, İsrail katliamları ve zulmünü kendi sosyal medya platformunda yaydığı ve izin verdiği için dünyanın bir çok yerinden tehdit alıyor. Baskılara rağmen yine de tavrında hiç bir değişiklik yapmayan ve duruşunu bozmayan Musk, herkesin takdirini topladı.

Elon Musk ‘ı görüntülerde sansür yapmamak ile tehdit ediyorlar

Elon Musk ‘a dünyanın kapital güçlerinden baskı geldiğine dair söylentiler var. X sosyal medya platformunda Filistin’e yapılan vahşet görüntülerine sansür uygulamadığı için siyonist güçler başta olmak üzere destekçileri tarafından tehdit ediliyor. Büyük bir psikolojik baskı altında kalan Musk’ın tavrı ise şimdiye kadar değişmedi. Görüntüler Twitter’da yayınlanmaya devam ediyor.

Sözde basın ve medya kuruluşlarının bir çoğu gözünü kulağını Filistin’deki vahşete kapatmışken, X platformu her şeyi çıplak şekilde servis etmeye devam ediyor. Bir çok basın kuruluşu inanılması güç görüntüleri sansürleyip herkesten saklarken, Musk bunu yapmıyor.

IBM’den Musk’a densizce itham!

Elon Musk’ı yahudi karşıtlığı ile suçlayarak, X platformundan reklamlarını geri çekme kararı alan IBM tarihi hatasını yaptı. Filistin‘deki insanlık dışı eylem, katliam ve görüntüleri görmesine rağmen İsrail’i fiili olarak destekleyen IBM safını zulümden yana aldı.

IBM ve diğer bazı şirket veya toplulukların keskin tavrı ise Musk’ın şu mesajından sonra yapıldı. Elon Musk; “Açık olanı belirtme riski ile karşı karşıya kalarak, herhangi bir grubun soykırımını savunanlar bu platformdan uzaklaştırılacaktır” dedi. Ve bu sözleri üstüne alanlar siyonistler oldu.

Elon Musk soykırımı savunanlar uzaklaştırılacaktır
İlginizi çekebilir  Avrupa Komisyonu, 17 teknoloji şirketine bilgi talebinde bulundu
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
Apple Macbook Pro M3

Efsane günler: Apple MacBook Pro M3 en ucuz nerede?

Sonraki İçerik
Getsearchredirecting.com nedir kaldır sil kötü amaçlı yönlendirme

Getsearchredirecting nedir? Nasıl silinir? [Virüs Temizleme]

İlgili İçerikler