Yapay zeka iş arama motoru, Wellfound!

Wellfound com nedir

Wellfound nedir ve bu siteyi nasıl kullanabilirim? Bu iki soru ile yeni geliştirilen yapay zekaya sahip iş arama ve çalışan arama sayesinde halledebilirsiniz.

Wellfound nedir, ne işe yarar?

Startup‘ların ve iş arayanların buluştuğu yerdir. İş arama ve şirketler için ise çalışan arama motorudur. Fakat diğerlerinden bir farkı vardır. O da akıllı olması! Yani geliştirilmiş bir yapay zekaya sahiptir. Peki yapay zekanın bu konudaki size katkısı ne olur, diye merak ediyorsunuzdur. Öncelikle profilinizdeki verileri kullanır. Ve size envanterinde bulunan iş pozisyonları arasında en mantıklı seçimleri bulur ve size sunar. Ayrıca eşsiz iş portföyüne sahiptir. Uzaktan çalışma modeli yani freelancer lar için özellikle çalışır.

Aslında bunu siz yaparsınız. En iyi işi aramak! Ama bu sizin için bir zaman kaybı olur. Site içindeki gezinme zamanınızı kısar. Sizin adınıza en iyi sonuçları size listeler. Bu arada Türkçe dil desteği mevcut değildir. Bu site sadece İngilizce dilinde hizmet verir.

Uzaktan çalışma modeli

Startup’ların ve teknoloji şirketlerinin başka yerlerde bulmaya zorlandığı işler ve pozisyonlar bu sitede yer alır. Çünkü evde çalışan, freelancer olarak hizmet verenlerin buluştuğu bir yerdir. Ayrıca özgeçmiş istemez sadece profiliniz bu iş için yeterlidir. Maaş ve hisse senedi gibi eşsiz verileri de paylaşır. Bunu bir çok sitede görmek mümkün değildir.

İlginizi çekebilir  Apple'ın WWDC 2023 Etkinliği Ne Zaman ve Nasıl İzlenir?
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki İçerik
TROY

Troy karta nasıl geçilir? İşte şartlar!

Sonraki İçerik
Filistin

İnternette #israilesevkiyatıdurdur çılgınlığı!

İlgili İçerikler